Promocja zakończona
Telefon Xiaomi Redmi 6A za wyrobienie darmowej karty kredytowej. Nie przegap okazji!

Telefon Xiaomi Redmi 6A za wyrobienie darmowej karty kredytowej. Nie przegap okazji!

Citybank nie przestaje zaskakiwać, kolejny raz rozdaje wartościowe nagrody. Tym razem za założenie darmowej karty Citi Simplicity można zgarnąć telefon Xiaomi Redmi 6A 16 GB o wartości 449 zł! Co ważne – warunki promocji są bardzo proste, bez gwiazdek, haczyków i ukrytych opłat. Każdy, kto wykona opisane poniżej czynności stanie się posiadaczem całkiem nowego telefonu. Zupełnie za darmo!

Ale najpierw… rzućmy okiem na smartphone, który może być Twój

xiaomi redmi 6a

Jak widzisz Xiaomi Redmi 6A to całkiem rozsądny telefon z dobrym aparatem i pojemną baterią, który sprawdzi się w codziennym użytkowaniu i zapewni rozrywkę. Takie okazje nie zdarzają się codziennie, więc nawet jeśli masz już dobry smartphone to, warto skorzystać z promocji i zdobyć drugi… który możesz podarować swojemu dziecku, komuś bliskiemu lub po prostu sprzedać i zyskać dodatkową gotówkę.

Kto może skorzystać z promocji?

Aby otrzymać telefon musisz:

  • mieć ukończone 18 lat
  • być osobą, która nie posiadała głównej karty kredytowej Citibanku od 01.06.2015

Dodatkowo bank stawia minimalne wymagania dotyczące dochodu:

  • praca na umowę: dochód netto min. 1200zł i min. 3 miesiące stażu pracy w firmie, która obecnie Cię zatrudnia
  • własna firma: dochód netto min. 2500 zł i min. 2 lata działalności firmy
  • rencista/emeryt: dochód netto min. 1200zł

Czas wykonać kilka prostych czynności i cieszyć się nowym telefonem

Wszystko zajmie Ci maksymalnie kilkanaście minut, bez wychodzenia z domu.

Krok 1 : wypełnij wniosek o kartę Citi Simplicity

Przejdź na stronę promocji i wypełnij prosty wniosek podając swoje dane, następnie zaznacz wymagane zgody i wyślij wniosek.

Wypełnij wniosek

Krok 2 : rozmowa telefoniczna z konsultantem banku

W ciągu kilku dni od wysłania danych skontaktuje się z Tobą konsultant Citybanku. Potwierdź, że chcesz skorzystać z promocji z telefonem Xiaomi i podaj swój adres – będzie potrzebny kurierowi, który dostarczy dokumenty do podpisania.

W trakcie rozmowy z konsultantem wyraź zgodę dotyczącą przesyłania informacji handlowych (wymaga tego regulamin promocji) oraz wybierz kartę Simplicity (która będzie bezwarunkowo darmowa), gdyby konsultant proponował naklejkę zbliżeniową – zrezygnuj z niej (ponieważ kosztuje 5zł/mies).

Krok 3 : podpisz umowę

Po rozmowie telefonicznej czas na ostatnie formalności. W ciągu kilku – kilkunastu dni przyjedzie kurier i dostarczy umowę o kartę. Na tym etapie musisz tylko cierpliwie czekać na kontakt ze strony kuriera, a później podpisać wymagane dokumenty.

Krok 4 : aktywuj kartę i zaloguj się do bankowości internetowej lub mobilnej

Po podpisaniu umowy bank wyśle do Ciebie Twoją kartę Simplicity, a wraz z nią instrukcję aktywacji. Zapoznaj się z załączoną instrukcją i aktywuj kartę.

Następnie zaloguj się przynajmniej raz do bankowości internetowej Citybanku lub za pomocą aplikacji na telefon. Musisz zrobić to przynajmniej raz w ciągu pierwszych 3 miesięcy od zawarcia umowy o kartę – najlepiej wykonać to od razu, żeby nie zapomnieć.

Krok 5 : płać kartą Simplicity za zakupy

Aby otrzymać telefon należy wydać 1500 zł używając karty do płatności w sklepach i/lub internecie. 1500 zł należy wydać do końca 3 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę. (przykład: jeśli umowę podpiszesz w styczniu, to 1500 zł należy wydać do końca kwietnia).

Może to być jedna duża transakcja na min. 1500 zł, albo wiele małych transakcji, których suma wyniesie min. 1500 zł. Taką kwotę możesz łatwo wydać płacąc kartą za codzienne zakupy. W praktyce im szybciej to zrobisz, tym szybciej odbierzesz swój telefon.

Kiedy i jak otrzymasz nagrodę?

Informację o przyznaniu nagrody otrzymasz po wykonaniu wszystkich powyższych kroków. Informacja pojawi się do końca miesiąca następującego po spełnieniu warunków promocji (przykład: jeśli wszystkie warunki spełnisz już w lutym to informacja o przyznaniu nagrody pojawi się do końca marca). Informacja trafi do Twojej skrzynki odbiorczej w bankowości internetowej Citibank. Od tego czasu bank ma kolejne 60 dni na wysłanie nagrody. W praktyce nagroda powinna trafić do Ciebie znacznie szybciej.

Jeszcze się zastanawiasz…?

Pamiętaj, że takie okazje nie zdarzają się codziennie, a jeśli czytasz ten artykuł od kilku minut, to zarezerwuj kolejne kilka chwil na wypełnienie wniosku, wykonaj opisane wyżej kroki i ciesz się nowym telefonem.

xiaomi-redmi-6a

Nawet jeśli teraz nie potrzebujesz nowego smartphone to możesz podarować go komuś bliskiemu, albo sprzedać i zyskać dodatkową gotówkę. W każdym wypadku zyskujesz 🙂

Wypełnij wniosek

Jeśli masz jakieś pytania do promocji lub trudności to śmiało pisz do nas, a na pewno odpowiemy.
Zobacz również ► nagrody ◄ nasze i czytelników, zdobyte w promocjach bankowych.

Dokumenty dotyczące promocji:

3 Replies to “Telefon Xiaomi Redmi 6A za wyrobienie darmowej karty kredytowej. Nie przegap okazji!”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *