Promocja zakończona
Zyskaj 200 zł od Banku Millennium za założenie darmowego konta 360°

Zyskaj 200 zł od Banku Millennium za założenie darmowego konta 360°

Bank Millenium po raz kolejny rozdaje premie dla nowych klientów. Wystarczy otworzyć Konto 360° i spełnić trzy proste warunki, a do Twojego portfela wpadnie 200 zł.

200 zł za założenie konta w Banku Millennium

Aby wziąć udział w promocji przede wszystkim należy być nowym klientem Banku Millennium, czyli osobą, która:

  • nie posiada i nie dysponuje (jako osoba upoważniona) żadnym produktem Banku Millenium
  • nie jest w trakcie wnioskowania o jakikolwiek produkt w tym banku
  • nie brała udziału w żadnej wcześniejszej promocji z premią na start (Konto 360° lub Konto 360° Student)

Sprawdźmy co trzeba po kolei zrobić, żeby otrzymać premię

Przede wszystkim należy wypełnić i wysłać wniosek o otwarcie Konta 360° lub Konta 360° Student wraz z kartą debetową. Zrobisz to na stronie promocji klikając w poniższy link. Zajmie to tylko kilka chwil.

Wypełnij wniosek

W trakcie wypełniania wniosku należy udzielić wszystkich zgód marketingowych. Wniosek możesz wysłać do dnia 27.03.2019 a umowę podpisać do dnia 31.03.2019. Nie czekaj jednak na ostatnią chwilę.

Umowę możesz podpisać w oddziale Banku lub w trakcje wizyty kuriera. Najwygodniejszy dla Ciebie sposób zawarcia umowy wybierzesz podczas wypełniania wniosku.

Teraz trzy warunki, których spełnienie zagwarantuje Ci otrzymanie premii

Po otwarciu konta należy:

  • do 31.03.2019 aktywować aplikację mobilną Banku Millennium
  • w każdym z trzech miesięcy (kwiecień, maj, czerwiec) zasilić konto kwotą co najmniej 1000 zł (tych pieniędzy nie musisz wydać)
  • w każdym z wyżej wymienionych miesięcy dokonać jednej płatności kartą otrzymaną do konta lub BLIKiem

To wszystko. Spełniając powyższe warunki na pewno zgarniesz 200 zł premii. Pieniądze pojawią się na Twoim koncie najpóźniej w dniu 16.07.2019.

Po otrzymaniu premii możesz nadal aktywnie korzystać z konta. Warto wspomnieć, że Konto 360° to bardzo korzystny rachunek. Zapewniając wpływ 1000 zł i dokonując jednej płatności kartą w każdym miesiącu, korzystanie z konta i karty jest darmowe. Za darmo wypłacisz również pieniądze ze wszystkich bankomatów w Polsce.

Jeśli masz mniej niż 26 lat i założysz Konto 360° Student to po okresie promocyjnym (od lipca) wystarczy wykonać jedną płatność kartą, a Twoje konto będzie darmowe (od lipca wpływ 1000 zł nie będzie konieczny jak w przypadku standardowego konta 360°).

Jeśli natomiast nie chcesz nadal korzystać z konta, to możesz je zamknąć zaraz po otrzymaniu premii. Zrobisz to online – przez bankowość elektroniczną.

Jak widzisz warunki są na prawdę proste a premia całkiem spora (200 zł). Dlatego jeśli jeszcze nie posiadasz konta w Banku Millennium to dobry czas, żeby je otworzyć nawet tylko po to, aby je przetestować i zgarnąć premię za założenie.

Osobiście skorzystałem z poprzedniej edycji promocji i również zyskałem 200 zł premii (sprawdź potwierdzenia przelewów), a samo konto mogę szczerze polecić, bo korzystam z niego do dziś.

Załóż konto w promocji

Jeśli masz jakieś pytania do promocji lub trudności to śmiało pisz do nas, a na pewno odpowiemy.
Zobacz również ► nagrody ◄ nasze i czytelników, zdobyte w promocjach bankowych.

Dokumenty dotyczące promocji:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *