Promocja zakończona
Lokata 4 msc Getin Banku na 3,5 % dla każdego bez zakładania konta

Lokata 4 msc Getin Banku na 3,5 % dla każdego bez zakładania konta

Trwa kolejna edycja promocji e-lokaty w Getin Banku. Promocyjne oprocentowanie (3,5%) dostępne jest zarówno dla obecnych, jak i nowych klientów. Lokata zakładana jest na 4 miesiące, minimalna kwota to 500, a maksymalna to aż milion złotych.

Promocyjna lokata przeznaczona jest dla nowych środków, czyli takich, które zostaną zaksięgowane po dniu 06.01.2019. Pamiętaj o tym, jeśli masz konto w Getin Banku i chcesz skorzystać z promocji.

Jeśli natomiast nie jesteś jeszcze klientem Getin Banku, wystarczy złożyć wniosek i przelać pieniądze ze swojego konta bankowego na rachunek wskazany przez Getin Bank. Po zaksięgowaniu środków lokata zostanie założona automatycznie.

Wniosek o e-lokatę złożysz online, a zajmie to dosłownie kilka chwil.

Pierwsze co musisz zrobić to przejść na stronę promocji.

Załóż e-lokatę w promocji
strona promocji Getin Bank e-lokata 3,5%

Klikając w przycisk przejdziesz do wniosku. Jego wypełnienie zajmie maksymalnie 10 min i jest bardzo proste.

Jeśli korzystasz z konta w Getin Banku kliknij przycisk „Zaloguj się” – lokatę założysz w systemie bankowości internetowej.

Jeśli jesteś nowym klientem – wypełnij wniosek. Wpisz kwotę, którą zamierzasz wpłacić na lokatę (min. 500 zł) i uzupełnij podstawowe dane, wyraź zgodę na kontakt doradcy i przejdź dalej.

Getin Bank e-lokata 3,5% wniosek krok 1

Następnym krokiem jest podanie dodatkowych danych, dzięki którym bank zweryfikuje Twoją tożsamość. Uzupełnij wymagane pola i przejdź dalej.

Getin Bank e-lokata 3,5% wniosek krok 2

W kolejnym etapie musisz uzupełnić oświadczenia dotyczące podatków. Jeśli nie rozliczasz się poza granicami kraju – zaznacz „nie„.

Następna sekcja dotyczy zgód marketingowych. Żeby skorzystać z promocyjnego oprocentowania musisz zaznaczyć wszystkie zgody marketingowe.

Co ważne – regulamin przewiduje możliwość cofnięcia zgód bez utraty promocyjnego oprocentowania. Możesz to zrobić, za pośrednictwem systemu bankowości internetowej – kiedy lokata będzie już otwarta. Niemniej jednak na tym etapie zaznaczenie wszystkich zgód jest konieczne.

Getin Bank e-lokata 3,5% wniosek krok 3

Przechodząc dalej otrzymasz potwierdzenie wysłania wniosku. Bank wyśle do Ciebie (na adres email podany we wniosku) dane do wykonania przelewu, który należy zrealizować w ciągu 7 dni od złożenia wniosku.

Getin Bank e-lokata 3,5% wniosek krok 4

W ciągu kilku – kilkunastu minut w Twojej skrzynce email powinna pojawić się informacja dotycząca przelewu środków.

Najważniejsze informacje to: nr wniosku (który jest jednocześnie tytułem przelewu), kwota przelewu, numer rachunku oraz odbiorca (Twoje imię i nazwisko).

Getin Bank e-lokata dane do przelewu

Na przelew masz 7 dni, ale warto zrobić to jak najszybciej – żeby nie zapomnieć. Uzupełnij dane przelewu i wyślij pieniądze na wskazane konto.

Po zaksięgowaniu wpłaty lokata zostanie otwarta automatycznie. Ważne: kwota przelewu musi być dokładnie taka sama, jak zadeklarowana we wniosku. Jeśli wykonasz przelew na kwotę mniejszą niż zadeklarowana – lokata zostanie otwarta, ale bez promocyjnego oprocentowania.

Getin Bank e-lokata przelew środków na lokatę

W osobnej wiadomości email i SMS dostaniesz dane logowania do systemu bankowości internetowej Getin Banku. Tam możesz zarządzać swoją lokatą.

Lokata domyślnie jest odnawialna, ale po pierwszych 4 miesiącach kończy się promocyjne oprocentowanie 3,5%. Podstawowe oprocentowanie lokaty to 1,55%. Dlatego po okresie promocyjnym możesz zrezygnować z kontynuacji i wypłacić pieniądze wraz z naliczonymi odsetkami.

Aby to zrobić zaloguj się do bankowości internetowej. Przejdź do zakładki Lokaty. Kliknij na promocyjną lokatę, a następnie na przycisk EDYCJA. W sekcji ODNAWIALNOŚĆ kliknij NIE. Następnie podaj numer rachunku na który chcesz otrzymać pieniądze, wraz z naliczonymi po zakończeniu lokaty odsetkami. Zapisz zmiany.

Getin Bank e-lokata 3,5% wyłączenie odnawialności

Pamiętaj, że zerwanie lokaty w czasie trwania promocji (pierwsze 4 miesiące) skutkuje utratą odsetek. Odsetki wypłacane są jednorazowo po 4 miesiącach.

Nie pozwól swoim oszczędnościom leżeć bezczynnie, niech rosną na lokacie.

Załóż e-lokatę w promocji

Jeśli masz jakieś pytania do promocji lub trudności to śmiało pisz do nas, a na pewno odpowiemy.
Zobacz również ► nagrody ◄ nasze i czytelników, zdobyte w promocjach bankowych.

Dokumenty dotyczące promocji:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *