Promocja zakończona
Promocyjna lokata Getin Banku nawet bez zakładania konta Edycja 7

Promocyjna lokata Getin Banku nawet bez zakładania konta Edycja 7

Getin Bank kolejny raz oferuje e-Lokatę na nowe środki. Tym razem oprocentowanie wynosi 3,4% w skali roku. Lokata trwa 4 miesiące, a odsetki wypłacane są jednorazowo na koniec okresu lokaty.

Minimalna kwota to 500 zł, a maksymalna to aż 1 mln zł. Warto jednak pamiętać, że Bankowy Fundusz Gwarancyjny chroni nasze środki do 100 tys. euro (Idea Bank i Getin Bank są traktowane jako jeden podmiot).

Promocyjna lokata dotyczy nowych środków, czyli takich, które zostaną zaksięgowane po dniu 27.01.2019. Pamiętaj o tym, jeśli masz konto w Getin Banku i chcesz skorzystać z promocji, ponieważ promocyjne oprocentowanie jest także dla obecnych klientów.

Jeśli nie posiadasz konta w Getin Banku, wystarczy że złożysz wniosek o założenie lokaty. Bank wskaże numer rachunku, na który należy dokonać wpłaty. Po zaksięgowaniu pieniędzy lokata zostanie założona automatycznie.

Wniosek o e-lokatę złożysz online, potrwa to tylko kilka chwil

Pierwsze co musisz zrobić to przejść na stronę promocji.

Załóż e-lokatę w promocji
lokata na nowe środki 3,4% Getin Bank - strona promocji

Klikając w przycisk ZAŁÓŻ ONLINE przejdziesz do wniosku. Jego wypełnienie zajmie maksymalnie 10 min i jest bardzo proste. Wpisz kwotę, którą zamierzasz wpłacić na lokatę (min. 500 zł) i uzupełnij wymagane dane.

W trakcie wypełniania wniosku należy również udzielić zgód marketingowych (warunek konieczny).

Regulamin pozwala na cofnięcie zgód marketingowych, bez utraty promocyjnego oprocentowania. Możesz to zrobić w bankowości elektronicznej, już po otwarciu lokaty. Niemniej jednak w trakcie wypełniania wniosku zaznaczenie zgód jest konieczne.

Po wypełnieniu wniosku bank wyśle do Ciebie (na adres email podany we wniosku) dane do wykonania przelewu. Przelew należy zrealizować w ciągu 7 dni od dnia złożenia wniosku. Po zaksięgowaniu wpłaty lokata zostanie otwarta automatycznie. 

Ważne: kwota przelewu musi być dokładnie taka, jak zadeklarowana we wniosku. Jeśli wykonasz przelew na kwotę mniejszą niż zadeklarowana – lokata zostanie otwarta, ale bez promocyjnego oprocentowania.

W osobnej wiadomości email i SMS otrzymasz dane logowania do systemu bankowości internetowej Getin Banku. Tam możesz zarządzać swoją lokatą.

Lokata domyślnie jest odnawialna. Po pierwszych 4 miesiącach kończy się promocyjne oprocentowanie 3,4%. Podstawowe oprocentowanie lokaty to 1,55%. Dlatego po okresie promocyjnym możesz zrezygnować z kontynuacji i wypłacić pieniądze wraz z naliczonymi odsetkami.

W tym celu należy wyłączyć odnawialność lokaty. Aby to zrobić zaloguj się do bankowości internetowej. Przejdź do zakładki Lokaty. Kliknij na promocyjną lokatę, a następnie na przycisk EDYCJA. W sekcji ODNAWIALNOŚĆ kliknij NIE.

Następnie podaj numer rachunku na który chcesz otrzymać pieniądze, wraz z naliczonymi po zakończeniu lokaty odsetkami. Zapisz zmiany.

wyłącz odnawialność lokaty

Pamiętaj, że zerwanie lokaty w czasie trwania promocji (pierwsze 4 miesiące) skutkuje utratą odsetek. Odsetki wypłacane są jednorazowo po 4 miesiącach.

Nie pozwól swoim oszczędnościom leżeć bezczynnie, niech rosną na lokacie.

Załóż e-lokatę w promocji

Jeśli masz jakieś pytania do promocji lub trudności to śmiało pisz do nas, a na pewno odpowiemy.
Zobacz również ► nagrody ◄ nasze i czytelników, zdobyte w promocjach bankowych.

Dokumenty dotyczące promocji:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *