Promocja zakończona
Pierwszy zakład bez ryzyka i do 1 tys. bonus od depozytu w Fortuna zakłady bukmacherskie

Pierwszy zakład bez ryzyka i do 1 tys. bonus od depozytu w Fortuna zakłady bukmacherskie

Chciałeś już wcześniej sprawdzić swoje siły i zacząć obstawiać u bukmachera, ale bałeś się że od razu stracisz to co wpłacisz? Teraz nie musisz się bać, ponieważ jeśli nie trafisz kuponu, to bukmacher zwróci Ci założoną kwotę do 115 zł. Dodatkowo bukmacher podwoi Twój pierwszy depozyt.

Zacznijmy jednak od początku.
Co to są bukmacherskie zakłady sportowe?

To oferta, która zawiera spis spotkań, które są dostępne do obstawienia. Przy każdym spotkaniu możliwych jest kilka opcji, a to trzy podstawowe:

1 – oznacza, że spotkanie wygra gospodarz, lub drużyna wymieniona na pierwszej pozycji jeśli spotkanie odbywa się na neutralnym gruncie
x lub 0 – oznacza, że spotkanie zakończy się remisem
2 – mecz wygrają goście, bądź drużyna wymieniona na drugiej pozycji, jeśli spotkanie odbędzie się na neutralnym gruncie

Czy tego typu hazard w Polsce jest legalny?

Oczywiście, że tak. Podmiot o którym mowa czyli Fortuna online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. uzyskał zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet: sprawdź

A teraz o samej promocji, a dokładnie dwóch promocjach z jakich można skorzystać jednocześnie.

Są one ograniczona czasowo, dotyczy tylko nowych klientów i ma na celu, jak przy większości promocji, zachęcić nas do wypróbowania i skorzystania z usług. W tym przypadku usługi dostarcza bukmacher internetowy.

Pierwsza promocja. Twój pierwszy depozyt zostanie podwojony do kwoty maksymalnej 1 tys zł. Oznacza to, że jeśli wpłacisz 100 zł drugie 100 zł zostanie dopisane Ci przez bukmachera po spełnieniu warunków o których poniżej.

Druga promocja. Twój pierwszy kupon będzie „Zakładem bez ryzyka”. To znaczy, że jeżeli uda Ci się dobrze obstawić wytypowane spotkania i wygrasz, otrzymasz wygraną. Jeżeli natomiast Twój kupon nie siądzie i przegrasz zostanie Ci zwrócony wkład za kupon, aż do 115 zł!

Podwojenie pierwszej wpłaty i zakład bez ryzyka w trzech prostych krokach:

1. Rejestracja z poniższego linka uprawnia Cię do wzięcia udziału w obu promocjach. Proces rejestracji należy dokończyć do 10 dni od rozpoczęcia.
Podczas rejestracji należy wypełnić formularz rejestracyjny, podając prawdziwe dane i kod promocyjny: 115PLN.

Załóż konto i odbierz bonusy

2. Dokonaj wpłaty od 1 zł do 1 000 zł. Wysokość bonusu od pierwszej wpłaty wynosi 100% pierwszej wpłaty (a więc jeżeli wykonałeś przelew na kwotę 500 zł, możesz otrzymać bonus 500 zł).
Niezależnie od wysokości pierwszej wpłaty, maksymalna wysokość bonusu wynosi 1000 zł (jeżeli więc wykonałeś przelew na kwotę 1500 zł, możesz otrzymać bonus 1000 zł).

Aby otrzymać bonus musisz w terminie 30 dni zagrać za czterokrotność pierwszej wpłaty (jeżeli wykonałeś przelew na kwotę 100 zł, musisz wykonać obrót wynoszący 400 zł). Przy czym przy obliczaniu obrotu brane pod uwagę będą tylko i wyłącznie kupony z minimum 3 zdarzeniami i minimalnym kursem całkowitym 1,90. Z obrotu wyłączone są zakłady na Wirtualne Sporty, anulowane lub unieważnione lub wypłacone wcześniej.

3. Zawrzyj dowolny zakład z wyłączeniem zakładów na Sporty Wirtualne, a Twój pierwszy kupon będzie zakładem bez ryzyka. Musisz to zrobić w terminie 10 dni, licząc od momentu założenia konta

Niezależnie od stawki, za pierwszy kupon, maksymalna wysokość bonusu wynosi 115 zł (pamiętaj, że stawka kuponu równa się kwocie wkładu pomniejszonej o podatek od gier, a więc w przypadku kuponu za 128 zł, bonus wyniesie 115 zł).

Jeżeli Twój kupon okaże się wygrywający wówczas otrzymasz wygraną, jeśli natomiast Twój kupon okaże się przegrany wówczas otrzymasz zwrot stawki.

Kilka słów o Fortunie.

Jest to czeski bukmacher, działający w Polsce, Czechach, Słowacji i Węgier. Na polskim rynku firma jest obecna jest od ponad 20 lat i obecnie ma ponad 500 punktów naziemnych. Jest także liderem rynku jeśli chodzi o ofertę zakładów na żywo oraz jako jedna z pierwszych firm wprowadziła aplikację na telefony komórkowe, sporty wirtualne i transmisje LIVE.

Promocja została przez nas sprawdzona, więc jeśli już wcześniej chciałeś spróbować szczęścia lub zweryfikować swoją wiedzę sportową to najlepszy na to moment.

Załóż konto i odbierz bonusy

Notka prawna: Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. – legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.


Jeśli masz jakieś pytania do promocji lub trudności to śmiało pisz do nas, a na pewno odpowiemy.
Zobacz również ► nagrody ◄ nasze i czytelników, zdobyte w promocjach.

Dokumenty dotyczące promocji: